Razvoj internacionalnog obrazovnog programa
Veleri-OI IoT School


Alen-Jakupović---profilna-slika

Voditelj projekta:

izv. prof. dr. sc. Alen Jakupović, prof. v. š.
Veleučilište u Rijeci
alen.jakupovic@veleri.hr

SanjaProfilnaSlika

Zamjenica voditelja projekta:

izv. prof. dr. sc. Sanja Čandrlić
Sveučilište u Rijeci, Odjel za informatiku
sanjac@inf.uniri.hr

Melita

Administrativni voditelj projekta:

dr. sc. Melita Zec Vojinović, viši predavač
Veleučilište u Rijeci
melita.zec-vojinovic@veleri.hr

Dijana Đerđa - profilna slika

Koordinator za javnu nabavu:

Dijana Đerđa, dipl. oec.
Veleučilište u Rijeci
dijana@veleri.hr

image001

Koordinator za javnu nabavu:

Marija Krapić, mag. oec.
Veleučilište u Rijeci
kmarija@veleri.hr


ČLANOVI PROJEKTNOG TIMA:
Davor Širola - profilna slika

dr. sc. Davor Širola, viši predavač
Veleučilište u Rijeci
davor.sirola@veleri.hr

Ozren Rafajac

dr. sc. Ozren Rafajac, viši predavač
Veleučilište u Rijeci
ozren.rafajac@veleri.hr

Vesna Krajči - profilna slika

mr. sc. Vesna Krajči, predavač
Veleučilište u Rijeci
vesna.krajci@veleri.hr

Vlatka Davidovic

Vlatka Davidović, viši predavač
Veleučilište u Rijeci
vlatka.davidovic@veleri.hr

Sabrina Šuman - profilna slika

dr. sc. Sabrina Šuman, viši predavač
Veleučilište u Rijeci
ssuman@veleri.hr

Damir Malnar

Damir Malnar, predavač
Veleučilište u Rijeci
dmalnar@veleri.hr

ja

Ivan Tadić, struč. spec. inf.
Veleučilište u Rijeci
itadic@veleri.hr

Marin

dr. sc. Marin Kaluža, prof. v. š.
Veleučilište u Rijeci
mkaluza@veleri.hr

Martina Ašenbrener Katić - profilna slika

doc. dr. sc. Martina Ašenbrener Katić
Sveučilište u Rijeci, Odjel za informatiku
masenbrener@inf.uniri.hr

Clipboard01

doc. dr. sc. Danijela Jakšić
Sveučilište u Rijeci, Odjel za informatiku
danijela.jaksic@inf.uniri.hr

vanja

doc. dr. sc. Vanja Slavuj
Sveučilište u Rijeci, Odjel za informatiku
vslavuj@inf.uniri.hr

Igor Jugo - profilna slika

dr. sc. Igor Jugo
Sveučilište u Rijeci, Odjel za informatiku
ijugo@inf.uniri.hr

Lucia

doc. dr. sc. Lucia Načinović Prskalo
Sveučilište u Rijeci, Odjel za informatiku
lnacinovic@inf.uniri.hr

Miran

doc. dr. sc. Miran Pobar
Sveučilište u Rijeci, Odjel za informatiku
mpobar@inf.uniri.hr

Vedran

dr. sc. Vedran Miletić, viši predavač
Sveučilište u Rijeci, Odjel za informatiku
vmiletic@inf.uniri.hr

Ikone IoT